blablabla

trpíte tinnitusem ?

Nejlepší odpověď
venkovan

Ano, ale občas přestane, jindy zas přijde. Co naděláme – mladí by ale měli zahodit sluchátka s hlasitou hudbou. Neví co je jednou může potkat.

Další odpovědi
mosoj

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-piskani-v-usich

anonym

Je to veľmí nepríjemné, pretože počujete nielen neutíchajúce „vesmírne zvuky“, ale i „trávu rásť“. Ste obklopený večným šumom. Pozor na udržiavanie rovnováhy, aj to má určitú závislosť na ušiach.

KdoSiOdJinud

Bylo mi řečeno v 15letech, že se toho nezbavím (úraz při airsoftu) – prošel jsem si kapačkama, MR, snad milion vyšetření na echu a pak jsem dostal prášky na prokrvování 😁 co jsem měl brát navždy…

Asi měsíc po tom co jsem se na ně vykašlal, protože nepomáhaly problém odezněl 😁

briketka10

hudebník Michal Pavlíček ho má a celý život je z toho velmi něšťastný musí pořád hrát na kytaru jen, aby neslyšel to věčné hučení v uších !!

anonym

Dá sa s tým žiť, človek si zvykne aj keď je to neprjemné. Hlavne, ak robí hudbu, alebo vysokohorskú turistiku.