Trpíte někdo z vás prokrastinací?

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Já ne. Ale lidé okolo mne trpí mou prokrastinací.

Další odpovědi
anonym

Žádám tě, abys dodržoval kodex. Ten je pro všechny!!!
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=prokrasti­nac%C3%AD

mojitek

myslím,že každý občas prokrstinuje,tzn i já. U psů se tomu říká přeskokové jednání…aby to bylo kompletní 😉

Drap

Netrpím. Kdybys prohlédl archiv, našel bys několik podobných otázek. Kdyby dal otázku někdo jiný jistě bys ji nahlásil.

Šidlo

určite netrpíte…na 99% ste lenivý/ zbabelý/ máte fóbiu zo zodpovednosti alebo úspechu…nič neriešiteľné

trpia bipolárni, hiv pozitívni a imobilní…tí trpia a nedá sa im na 100% pomôcť

zjentek

to je to noční počůrávání?

anonym

Tady je takovejch podobnech otázek tolikrát,že kdby je měl člověk hledat,tak by jen hledal.
Lidi ale zde i přibývají,tak je otázka položena správně.
Nejsou tu jen ty pořád stejní.
Např.Jak sbalit holku nebko kluka,co vy na to?Chytráci.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20sba­lit%20holku%20klu­ka