Avatar uživatele
Vanda6

Trpí zvířata nespavostí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? gnr54, Damiana, anonym před 4417 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Naši domácí mazlíčkové trpí v časté míře stejnými civilizačními neduhy jako my-lidé.Obezitou a s tím spojenými potížemi,nedos­tatkem pohybu,alergiemi a různými neurózami,tedy i nespavostí.Pokud např.pes nemá dostatek pohybu a aktivit na čerstvém vzduchu,hodně krmení,je přes den zavřený v bytě sám,nudí se,většinu tohoto času prospí a pak se v noci nechce.Ale příčiny mohou být i jiné a různé.Volně žijící zvířata tráví valnou část času sháněním potravy a rozmnožováním a vším co s tím souvisí a nespavostí asi netrpí…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Conchus

Asi tak dramatickou jako my lidé ne. Ovšem můj 12tiletý pes (jsme na tom s věkem zhruba stejně, mně je 75) mírnou nespavostí v noci trpí. Když se vzbudím, tak ho slyším, jak se olizuje. Taky se dojde napít nebo projít po bytě. Ale na druhé straně vím, že to přes den dožene. Hlavně když poslouchám hezkou muziku (miluje Bacha a Beethovena), tak si ke mně přijde lehnout a spí jak špalek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anci

Měla jsem takový problém a od veterináře jsem se dozvěděla, že to je možné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek