Avatar uživatele
JežíšKristus

Trpí politik Petr Fiala duševní poruchou?

Poslední dobou se hodně řeší zdraví politiků – Zeman i Klaus v nemocnici, Bidenovi přerušují proslovy apod.
Dnes jsem na Seznamu četl:
ODS Petr Fiala je proti manželství pro všechny: „Jsem přesvědčen, že jedině svazek muže a ženy je manželstvím. Nebráním nikomu, aby žil, s kým chce a jak chce."
Řekne, že nikomu nebrání, ale když se dva homosexuálové chtějí vzít, tak je proti. Jinými slovy tomu brání.
O kterou duševní poruchu se jedná, když člověk popře sám sebe hned v následující větě? Nebo to je obyčejné ADHD?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 950 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

On se nepopírá. To jen ty jsi to při svém nadprůměrném IQ /jak si sám uváděl/ špatně pochopil. Homosexuálové mohou spolu žít v v registrovaném partnerství. Já osobně s Fialou většinou nemohu souhlasit / a nepovažuji se za duševně nemocného/, ale v tomto mu musím dát za pravdu a souhlasím s ním.
Nepřevracej skutečnosti podle svého

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Cvrčák

Profesor Fiala má zdravý rozum a je ochoten s lidmi diskutovat. Více takových politiků. Bartoš, Babiš, Okamura mu nesahají ani po kotníky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Otázka na smazání … Pokud nechápete rozdíl mezi „manželství je svazek muže a ženy“ a „někdo žije s někým“, tak je mi vás líto …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pan Fiala to za sebe vidí tak, že žít spolu mohou a jak chtějí, ale v žádném případě ne v manželství. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já si myslím, že Petr Fiala má nejvyšší čas opustit řady modrých ptáků, protože je již hoden vstupu mezi Svědky Jehovovi, tedy alespoň má dobře našlápnuto>>>https:/­/www.seznamzpra­vy.cz/clanek/o­tevrete-dvere-a-za-nimi-petr-fiala-spolu-se-vyda-za-volici-az-domu-174344

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Marci a tvá rozumná odpověď navádí na myšlenku, za koho on to ten Fiala vlastně kope. To vypadá, že za KDU. Asi to v tom Spolu spolu myslí vážně. (;

Avatar uživatele
Cvrčák

Zjentek: Tak proto se asi spojily ;) SPOLU není progresivně liberální koalice a to je dobře. Pravicový volič tradičních stran se nemusí bát, že mu hlas propadne.

Avatar uživatele
Cvrčák

No jo, liberál…jakmile někdo nesouzní s jeho názorem, hned musí být ten druhý skoro nepříčetný. Zkuste respektovat názor druhých, vč. názor pana Fialy. Liberalismus není jediná doktrína, ne každý s ní musí souznět.

Avatar uživatele
JežíšKristus

Josefpětadváca: kdo žije s kým? Otázka směřuje někam úplně jinam.

Avatar uživatele
zjentek

(; (; (; … hejtyčernej, tos mě dostal s tím nickem! D; D;

Avatar uživatele
Cvrčák

Pepa má pravdu. Fiala hovoří logicky a v ničem si neodporuje. Možná se zkuste zamyslet dřív, než položíte dotaz. Ne každý je liberál.

Avatar uživatele
zjentek

Tywoe Cvrčák, tys ještě nedávno byl NORMÁLNÍ uživatel, co se stalo? Nepučil's někomu nick? (;

Avatar uživatele
Drap

On se nepopírá. To jen ty jsi ro při svém nadprůměrném IQ /jak si sám uváděl/ špatně+ pochopil. Homosexuálové mohou spolu žít v v registrovaném partnerství. Já osobně s Fialou většinou nemohu souhlasit / a nepovažuji se za duševně nemocného/, ale v tomto mu musím dát za pravdu a souhlasím s ním.
Nepřevracej skutečnosti podle svého

Avatar uživatele
JežíšKristus

Drap: Nepopírá se, jo? Takže pokud budou chtít homosexuálové uzavřít klasický sňatek a vstoupit do normálního manželství, tak jim to Fiala odsouhlasí, protože „nikomu nebrání aby žil, jak chce“? 😉

Avatar uživatele
Cvrčák

Manželství = svazek muže a ženy. Jak toto ovliňuje někomu normálně žít? Nechápete podstatu tématu.

Nový příspěvek