JežíšKristus

Trpí politik Petr Fiala duševní poruchou?

Poslední dobou se hodně řeší zdraví politiků – Zeman i Klaus v nemocnici, Bidenovi přerušují proslovy apod.
Dnes jsem na Seznamu četl:
ODS Petr Fiala je proti manželství pro všechny: „Jsem přesvědčen, že jedině svazek muže a ženy je manželstvím. Nebráním nikomu, aby žil, s kým chce a jak chce."
Řekne, že nikomu nebrání, ale když se dva homosexuálové chtějí vzít, tak je proti. Jinými slovy tomu brání.
O kterou duševní poruchu se jedná, když člověk popře sám sebe hned v následující větě? Nebo to je obyčejné ADHD?

Nejlepší odpověď
Drap

On se nepopírá. To jen ty jsi to při svém nadprůměrném IQ /jak si sám uváděl/ špatně pochopil. Homosexuálové mohou spolu žít v v registrovaném partnerství. Já osobně s Fialou většinou nemohu souhlasit / a nepovažuji se za duševně nemocného/, ale v tomto mu musím dát za pravdu a souhlasím s ním.
Nepřevracej skutečnosti podle svého

Další odpovědi
Cvrčák

Profesor Fiala má zdravý rozum a je ochoten s lidmi diskutovat. Více takových politiků. Bartoš, Babiš, Okamura mu nesahají ani po kotníky.

Pepa25

Otázka na smazání … Pokud nechápete rozdíl mezi „manželství je svazek muže a ženy“ a „někdo žije s někým“, tak je mi vás líto …

marci1

Pan Fiala to za sebe vidí tak, že žít spolu mohou a jak chtějí, ale v žádném případě ne v manželství. 🙂

zjentek

Já si myslím, že Petr Fiala má nejvyšší čas opustit řady modrých ptáků, protože je již hoden vstupu mezi Svědky Jehovovi, tedy alespoň má dobře našlápnuto>>>https:/­/www.seznamzpra­vy.cz/clanek/o­tevrete-dvere-a-za-nimi-petr-fiala-spolu-se-vyda-za-volici-az-domu-174344

zjentek

Marci a tvá rozumná odpověď navádí na myšlenku, za koho on to ten Fiala vlastně kope. To vypadá, že za KDU. Asi to v tom Spolu spolu myslí vážně. (;

Cvrčák

Zjentek: Tak proto se asi spojily ;) SPOLU není progresivně liberální koalice a to je dobře. Pravicový volič tradičních stran se nemusí bát, že mu hlas propadne.

Cvrčák

No jo, liberál…jakmile někdo nesouzní s jeho názorem, hned musí být ten druhý skoro nepříčetný. Zkuste respektovat názor druhých, vč. názor pana Fialy. Liberalismus není jediná doktrína, ne každý s ní musí souznět.

JežíšKristus

Josefpětadváca: kdo žije s kým? Otázka směřuje někam úplně jinam.

zjentek

(; (; (; … hejtyčernej, tos mě dostal s tím nickem! D; D;

Cvrčák

Pepa má pravdu. Fiala hovoří logicky a v ničem si neodporuje. Možná se zkuste zamyslet dřív, než položíte dotaz. Ne každý je liberál.

zjentek

Tywoe Cvrčák, tys ještě nedávno byl NORMÁLNÍ uživatel, co se stalo? Nepučil's někomu nick? (;

Drap

On se nepopírá. To jen ty jsi ro při svém nadprůměrném IQ /jak si sám uváděl/ špatně+ pochopil. Homosexuálové mohou spolu žít v v registrovaném partnerství. Já osobně s Fialou většinou nemohu souhlasit / a nepovažuji se za duševně nemocného/, ale v tomto mu musím dát za pravdu a souhlasím s ním.
Nepřevracej skutečnosti podle svého

JežíšKristus

Drap: Nepopírá se, jo? Takže pokud budou chtít homosexuálové uzavřít klasický sňatek a vstoupit do normálního manželství, tak jim to Fiala odsouhlasí, protože „nikomu nebrání aby žil, jak chce“? 😉

Cvrčák

Manželství = svazek muže a ženy. Jak toto ovliňuje někomu normálně žít? Nechápete podstatu tématu.