Mirdas

Troufnete si typnout výsledky MS ve fotbale v Brazílii?

Omlouvám se zbytku za odlehčení po některých až zlých dotazech.

Začíná MS ve fotbale v Brazílii a tak tedy se ptám zda si troufnete uhádnout semifinalové dvojice a výsledek jejich zápasu a následně výsledek o třetí místo a finále.

Zda tento dotaz kdokoliv nezavře, otevřu jej opět právě po finále k porovnání jak se kdo „trefil“ .

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Především se tipuje a ne " typuje".......a osobně jako aktivní sázkař bych to viděl dost nejednoznačně protože kvalita těch fotbalů se hodně přiblížila ale nejspíš to bude že jeden bude z jižní Ameriky a druhý bude z Evropy nejspíš asi Španělé.....

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Španělsko:Argentina 3:2 (Penalty) Portugalsko : Brazílie 2:4

O 3 místo Argentina:Por­tugalsko 1:2

Španělsko:Brazílie 1:3
Doplňuji:
Odvážný tip

anonym

Můj tip je finále:Argentina -Německo
o3.místo Brazílie-Španělsko

www

Sice nevím o jakých dotazech píšeš, ale jaký typ a čeho máš nyní na mysli?
‚Hádat‘ = totiž ‚tipovat‘ 😉
Znám různé typy strojů ap., nikoliv však toho, o čem píšeš.
P.S: pokud chceš zde exhibiovat, tak prosím, srozumitelně !

slevin

jsem fanoušek anglie,ale myslim,ze nemci si tou svou hrou pro ten titul dojdou.jinak cerny kun-belgie,–)