Avatar uživatele
anonym

Troufli byste si z fleku na funkci senátora či poslance v ČR?

Kdyby vám to někdo nabídl, že od prvního dalšího měsíce budete vykonávat některou z těchto funkcí, vzali byste to a proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3035 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Troufnul? – no jasněěě…
Ale šel bych tam? – ani náhodou…
A proč? – já mám rád, když má práce funguje…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Troufnout si, to je to nejjednodušší. Ale co dál? Nemám-li být pouhým parazitem a „zvedačem tlapy“, musel bych si zatraceně rozšířit obzor v oblastech, které mě v minulosti příliš neoslovovaly. Takže nevzal, nemám na to dostatečné sebevědomí a potřebné znalosti. Ale znám lidi, kteří by si určitě troufli, i když jsou na tom se znalostmi a schopnostmi ještě hůř, ale nekritickým sebevědomím byli obdařeni v nadbytečné míře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chachar1922

Nevzala bych to, protože bych si tím zachovala svou čest. Jsem velice impulzivní člověk, (hlavně co se týče politiky a politiků), takže bych se tam ani nehodila. V přenosech by mě museli asi úplně vystřihnout při proslovech – vypípání by asi nepomohlo.
Stejně by mě pak vystrnadili, jelikož bych pro ně byla nepřítelem číslo 1.

Upravil/a: chachar1922

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Až budu kandidovat při volbách a vyhraji, dám ti vědět a udělám s tebe svého tiskového mluvčího!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Nevzala ani za nic. Kdo má poslouchat ty kecy?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Proč ne, česky umím mluvit i číst a psaní a práci… a na co jsou podřízení!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nevzal, ale jak je vidět, tak to může dělat doslova každý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

problém by mi to nedělalo, jediný co že je nemám rád, tudíž bych tu pozici nevzal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

ne. charakterní a zásadový člověk tam nemá co dělat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Troufnul bych ai hned. Co bych nevedel bych se zeptal tech co tam jsou uz dele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

1.kvalifikáciu mám
2.zvládanie médií…to by videli kolegovia aj médiá, čo zvládam
3. aj viem, čo by bol môj program…nič ťažké, samozrejme
4. na začiatok by stačili dvojhodinové obštrukcie v spisovnej slovenčine…aspoň 2 týždenne, čím horší návrh, tým dlhšie…jasné, že médiá by vopred dostali 30 sekundové zhrnutie, aby sa im to do ,,infotainmentu" zmestilo
5. Matovič aj Sulík sú v určitých veciach amatéri

všetci, ktorí ste ,,príliš charakterní" ste dobrí alibisti.......ak proti zlu vedome nič nerobíte, súhlasíte s ním…typické tri opice: nevidím zlo, nepočujem zlo, nehovorím zlo…bojíte sa Číny, svojím prístupom ju vítate.....pch

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
orwell

Chachar, lexx: A to je právě to! Řeknou-li si to všichni alespoň trochu charakterní a zásadoví, budou tam zákonitě ti druzí. Pak se nedivme, že to vypadá, jak to vypadá. Je třeba ale říct, že spousta z nich (těch relativně slušnějších) se změnila k nepoznání, jakmile čuchli k penězům. Kdo ví, co by to udělalo s námi…

před 3035 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chachar1922

Na tom něco je.

před 3035 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek