Troufli byste si z fleku na funkci senátora či poslance v ČR?

Kdyby vám to někdo nabídl, že od prvního dalšího měsíce budete vykonávat některou z těchto funkcí, vzali byste to a proč?

Nejlepší odpověď
gecco

Troufnul? – no jasněěě…
Ale šel bych tam? – ani náhodou…
A proč? – já mám rád, když má práce funguje…
😉

Další odpovědi
orwell

Troufnout si, to je to nejjednodušší. Ale co dál? Nemám-li být pouhým parazitem a „zvedačem tlapy“, musel bych si zatraceně rozšířit obzor v oblastech, které mě v minulosti příliš neoslovovaly. Takže nevzal, nemám na to dostatečné sebevědomí a potřebné znalosti. Ale znám lidi, kteří by si určitě troufli, i když jsou na tom se znalostmi a schopnostmi ještě hůř, ale nekritickým sebevědomím byli obdařeni v nadbytečné míře.

chachar1922

Nevzala bych to, protože bych si tím zachovala svou čest. Jsem velice impulzivní člověk, (hlavně co se týče politiky a politiků), takže bych se tam ani nehodila. V přenosech by mě museli asi úplně vystřihnout při proslovech – vypípání by asi nepomohlo.
Stejně by mě pak vystrnadili, jelikož bych pro ně byla nepřítelem číslo 1.

anonym

Až budu kandidovat při volbách a vyhraji, dám ti vědět a udělám s tebe svého tiskového mluvčího!

Lamalam

Nevzala ani za nic. Kdo má poslouchat ty kecy?

led

Proč ne, česky umím mluvit i číst a psaní a práci… a na co jsou podřízení!

Drap

Nevzal, ale jak je vidět, tak to může dělat doslova každý.

honza19hk

problém by mi to nedělalo, jediný co že je nemám rád, tudíž bych tu pozici nevzal.

lexx

ne. charakterní a zásadový člověk tam nemá co dělat

sesednizkola

Troufnul bych ai hned. Co bych nevedel bych se zeptal tech co tam jsou uz dele.

Šidlo

1.kvalifikáciu mám
2.zvládanie médií…to by videli kolegovia aj médiá, čo zvládam
3. aj viem, čo by bol môj program…nič ťažké, samozrejme
4. na začiatok by stačili dvojhodinové obštrukcie v spisovnej slovenčine…aspoň 2 týždenne, čím horší návrh, tým dlhšie…jasné, že médiá by vopred dostali 30 sekundové zhrnutie, aby sa im to do ,,infotainmentu" zmestilo
5. Matovič aj Sulík sú v určitých veciach amatéri

všetci, ktorí ste ,,príliš charakterní" ste dobrí alibisti.......ak proti zlu vedome nič nerobíte, súhlasíte s ním…typické tri opice: nevidím zlo, nepočujem zlo, nehovorím zlo…bojíte sa Číny, svojím prístupom ju vítate.....pch

orwell

Chachar, lexx: A to je právě to! Řeknou-li si to všichni alespoň trochu charakterní a zásadoví, budou tam zákonitě ti druzí. Pak se nedivme, že to vypadá, jak to vypadá. Je třeba ale říct, že spousta z nich (těch relativně slušnějších) se změnila k nepoznání, jakmile čuchli k penězům. Kdo ví, co by to udělalo s námi…

chachar1922

Na tom něco je.