Shady

troubili jste někdy na policii?

Nejlepší odpověď
anonym

Nikdy !!!!je to dávno,co si mě pozvali jako rebela v tý době komančovský,dali přede mne papír se slovy a piš co víš,piš co víš o lidech kolem sebe,jsem ho jen odsunul a řekl,tak u mě máte smůlu chlapci!!!§A bylo zle,ale já jsem na to dodnes hrdej,nikdy jsem komančům nepodlehl a nikdy se to nestane.
Jsem jeden z lidu co nikdy komanče nevolil ani za jejich režimu.Šli s urnou ze schodů.

Další odpovědi
anonym

Otázka má dvojí význam. Jeden je ten, jestli jsem troubil na policajty klaksonem, nebo na stanici SNB na někoho bonzoval! Ano, troubil jsem na policajty, když mi v kruháči vletěli bez majáku a houkačky z pravé strany a co se týče SNB, tak ne a že jsem měl spoustu příležitosti!

honza19hk

nejsem bonzák, ale policajty už jsem jednou vytroubil.
Měš´táci mě nedali přednost a ještě se divili co si to dovoluju.