Katrous

Trouba na kolik stupňů?

Dobry den chtela byxćh se zeptat na koilik mam dat stupnu troubu kdyz pecu tenhle recept : http://blog.za­rohem.cz/clanek­.asp?cislo=1975 Děkuji za odpoved-jestli je rozdil mezi starou a novou troubou tak moje troba je nova tohle bude prvni recpet na peceni

Nejlepší odpověď
hanulka11

u listového těsta je důležité troubu předem dobře předehřát na těch 200st

a pak péct asi 5–10 min záleží jak silné těsto vyválíš.

Další odpovědi
www

Při této tloušťce bych volil 180–200stC, až tak moc na tom nezáleží. Kontrolovat barvu očima.

tom004

200°C,8–10 minut.Ale i to je jen orientační.Kon­troluji barvu povrchu tyčinek pohledem.