trošku minulosti

učila jsem se se synem vlastivědu a zabrousila do minulosti,vzpo­mínala kolik jsem zažila prezidentů,kolik povstání,svržení vlády,co vše se v mém životě událo,kolik prezidentů se vystřídalo ve vašem životě a kolik různých zvratů?

Nejlepší odpověď
dudu

Zažil jsem sedm prezidentů, měnovou reformu, kolektivizaci zemědělství, Pražské jaro, internacionální pomoc Waršavského paktu, normalizaci, pád komunismu, Sarajevský atentát na Klause i prasárny Pražských kmotrů.
Bylo to krásné a bylo toho již poměrně dost.

Další odpovědi
led

od čias súdruha prezidenta Gottwalda dodnes všetkých 8
4 socialistickí – Gottwald, Zápotocký, Novotný, Husák
1 federálny Havel
3 národní Kováč, Schuster, Gašparovič
menová reforma, Sputnik, vznik ČSSR,1.človek v kozme, Pražská jar, August 68, federácia, perestrojka, November 1989, pád Berlínskeho múru, rozdelenie ČSFSR, Slovenská republika, vstup do EU, euro, registrácia v odpovedi.cz 🙂
a medzitým bežné ľudské starosti a radosti.Škola, svadba, deti, úmrtia blízkych, práca, atď
Medzinárodné politické a ekonomické a technické „zvraty“ tých bolo veľa

hanulka11

na to těžko odpovím ,nevím kolik je ti let -takže těžko určím kolik čeho jsi zažila

já jsem to pochopila ,abych my to uhodli, tak pardon nyní jsem si to líp přečetla.