Illines

Trosicku poopravim.

Ocko je skvela,Annas zaslouzila,znamena to ,ze Annas je tu od prvni otazky,je skvela a Ocko v novejsi dobe taktez.Jsou obe prima,ver mi,a maji kvalitni a Sve odpovedi I kdyz ,Nekteri jsou zaujati ci jine,ale vim ja .ze se nedaji pokorit,protoze opravdu za to stoji.Vsechna cest i Tobe,jak te procitam.
Doplňuji:
Pro-zzzz.Ok.vse fajn

Nejlepší odpověď
zzzzz

To já před oběma smekám. Jen vím, že Očko je tu jen o pár dní déle než já, a jsem v šoku z toho, jak rychle se zorientovala. Jde poznat, že má spoustu životních zkušeností. Tak jsem ji to první místo moc přála. Ale Annas si vážím také, to není nic proti ní.

anonym

Děvčata, pusu na čelíčka a Krásnou dobrou noc. Ať se Vám něco hezkého zdá. Jen chci upozornit, že jsem docela normální ženská a že o své výjimečnosti mám dost velké pochyby. Ale opravdu to hřeje u srdce. Děkuju a jsem Vaší dlužnicí.