chucky

Trojský kůň

Poraďte mi prosím, jak mám dále postupovat. Dnes jsem zapla počítač a naskočilo mi, že mám trojského koně. Byla to taková tabulka a dole byli různé možnosti, tak jsem ťukla na virový trezor a zatím je klid.

Nejlepší odpověď
whytsno

nj ale zalezi jakej mas antivirus jeste…kdyz tk. vidím tak mas asi AVG!Ale pro mě ten program není tak silný :/ !! jestli chces odstranit jdnom trojana tak :např. Trojan Guarder Gold, TrojanHunter nebo Trojan Remover ..atd

doporucuji: ESET NOD32(5.nejlepsí antivi. na světě)lehký a rychlý

Další odpovědi
Elk

Já mám Microsoft security essentials ze stahuj zdarma a jsem spokojenej. Ostatní antiviráky jsem odstranil a nemám problém. Takže doporučuji nainstalovat a spustit – chce to ovšem originál Windows!

elektrikář

Zachytil mi to antivir avast Pro jistotu jsem vypnul počítač a zmizelo to.Nyní mám maicrosoft.