kulichuck

Třináctky Facebooku

Proč třináctky na FB píšou >><ß$<xDLovíSKujU Tě MUcqi xD Muck!$><><><ß$×­¤XDXDXXD

Nejlepší odpověď
kropitko

Pr%Déže s°' DD:-D +líbí,,

Další odpovědi
iceT

Zřejmě proto,že jim to připadá velice cool,kdyby to napsaly normálně asi by jim klávesnice upadla.

AndreiRanger

Na facebooku je to ještě tolerovatelné, ale když pak někdo napíše dikták z čj ala FB to teprve člověk baví:-D Jedna mladá slečna místo jednoduchých V psala všude dvojitá a byla z toho celá pryč když obdržela 5tku…

Ovšem i v tomhle zdánlivě zmateném vyjadřování je vidět jak se jazyk vyvíjí, kdo ví třeba budeme za pár let mi ty mimoni 😁