Mravenec

Triko v kalhotech – homosexualita, nebo znak slušnosti?

Jak to vidíte Vy? Je triko nebo košile zastrčená v kalhotech normální?
Někteří puberťáci říkají, že je to znak homosexuality.
Někdo zase, že člověk vypadá slušně.

PS. Strážníci a policisté také mají trika, košile zastrčené.

Nejlepší odpověď
gecco

Ty znáš někoho, kdo se řídí názorem puberťáka???
😁

Nic proti pubošům(kám) – všichni jsme tím prolezli – ale řídit se názory těchto hormonálních štvanců nestálých nálad rozumný člověk snad ani nemůže…
😉

Další odpovědi
anonym

Jaký zase slušnosti, to není o slušnosti, ale o střihu košile, o stylu…když máš košili propnutou, jako je ta modrá uvnitř http://www.ko­sile24.cz/data/u­ser-content/banner%20ski­ca%20body%20fit%20p­ismo%20tucne.jpg tak taková se nosí ven, ale když jde o tu druhou, o tu klasickou, tak ta by naopak vypadala ven z kalhot strašně, jako hastroš. Ano, policisté mají klasickou, zrovna jako třeba kovbojové 🙂, těm jde mimo jiné i o opasek, který prostě nesmí chybět u žádných kalhot, ke kvádru si ber raději klasiku, leda bys měl ležernější střih kvádra. Prostě, když máš propnutou, tak ven a když klasiku, tak dovnitř. Zapomněla jsem dodat, že k propnuté košili musíš mít štíhlou postavu, téé je jasný a pak ještě, že buď budeš mít klasickou, k tomu můžou být i šle, ale hlavně, aby byly na knoflíčky, ne na ty šílený klipsy. Puberťáci se neumějí oblékat, kdo by je to naučil, se podívej, co nosí jejich rodiče, tak se pak nediv 🙂
Sleduj video: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=oeW4Brh7nds

Drap

Nedovedu si dost dobře představit normálního člověka, kterému pod sakem vylézá košile.

ReHu

Už jsi viděl někoho. kdo má vyšší pracovní postavení, že by nosil košili NEzastrčenou do kalhot?
Nebo to jsou všicbni homosexuálové??
Kam na ty nápady chodíš???

Mravenec

Bohužel přátelé, kteří jsou STÁLE i když věkem na to neodpovídají v jakési pubertě, tak z úst vypouštějí tyto fámy.

anonym

Mravenec, no koukám, že má odpověď byla celkem zbytečná, četls ji vůbec? Pokud ano, proč pořád ještě nechápeš? Nebo to mám nakreslit?