stana73

Třídíte odpad? Máte svoji „popelnici“,kterou si zamykáte?

U nás na vesnici to funguje bezchybně – tříděný odpad zadarmo a ostatní si platí každý svoji popelnici.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano odpad pokud možno třídíme a popelnici si musíme také platit jako každý jiný. Díky třídění v ní toho moc není.

Další odpovědi
SajmonModer

Někde o tom kdysi dávali dokument, že popeláři hazí ty odpadky stejně do jedné kupy. My taky třídíme, ale myslím si, že je to na prd.

flodur

Samozřejmě třídíme!

Zdroj: http://media.su­per.cz/253/1725­31-original-fquim.jpg

kalafuna

Ano, třídíme. Máme 2 odpadkové koše. Jeden na papír, který spálíme při zatápění v kotli a druhý na odpad do popelnice a plasty, sklo a plechovky dáváme do pytle, který ještě u kontejneru přetřídíme podle obsahu. Popelnici platíme, ale u nás na vesnici to máme tak, že si můžeme vybrat ze tří možností – týdenní, 14ti denní a měsíční odvoz. Samozřejmě máme ten nejlevnější – měsíční odvoz. Při tom třídění to bohatě stačí na popel (topíme dřevem) a netříditelný odpad.