phephe

Třídíte odpad? (dotazník)

Dobrý den, tímto bych Vás chtěl poprosit o obětování trošky svého času a vyplnění dotazníku, který přikládám níže.
Dotazník bude využit pouze pro mé osobní potřeby a je anonymní.
Ještě jednou všem zúčastněným děkuji.

http://www.sur­vio.com/surve­y/d/H7U7S8S1P9R7R8B7W

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Máš to tam, třídím odpad, zejména barevné kovy :)

Další odpovědi
anonym

Reaguji na dotaz: ano, třídím odpad, ale nereaguji na dotazník!
Doplňuji:
Vzkaz pro lahny. Pokud chceš, můžeš nastoupit v naší firmě jako svářeč, obsluha CNC mašin, logistik, řidič VZV nebo strojírenský dělník, lakýrník …
Jako dobrý svářeč můžeš získat i ubytování. Tak co, bereš ?!

Agneta

Ano.
Papír, sklo, plasty a kovy.:D

Drap

Ano třídím pečlivě už mnoho let.

ReHu

Třídním vcelku důsledně.

arygnoc

priznám sa, triediť som som začal až v británii.

už keď som sa nasťahoval do nového domu, smetiari mi priviezli popolnicu (plastový koš na smeti), a tri kontajnery (asi ako tie veľké mäsiarske červené umelohmotné bedničky) farebne odlíšené (čierna, červená, zelená) spolu s letáčikom, čo kám patrí (včítane biodpadu, na ktorý dodávajú recyklovateľné sáčky).
pre recyklovaný odpad sa chodí každý týždeň.

nakoľko sa v čr zdržiavam iba pár mesiacov v roku (a na slovensku ešte menej), snažím sa oddeliť tie suroviny, na ktoré sú dostupné kontajnery – a to je väčšinou sklo, kov, papier.

takže dnes už triedim.

ale – v čr (a sr) musím triedený odpad niekam nosiť (do kontajnerov), v británii si pre neho prídu – a to je rozdiel, ktorý dokáže k separovaniu odpadu motivovať.

v taliansku je to úplne zabité – tam si svoj odpad musíte odvážať/odnášať na určené zberné miesto (a zaplatiť za to), takže na nejaké triedenie sa zvysoka kašle.

priznám sa, nerozumiem, načo je vám pre vlastnú potrebu nejaká štatistika o triedení odpadu, tajkže dotazník ignorujem.

;-Q

anonym

Dotazník jsem vyplnil, ale ne po pravdě.Odpad třïdím na spalitelný doma v kotli a na ostatní.Spalitelný je papír, plasty, obuv, oblečení, ostatní třídím na sklo a kov, ten se snažím zpeněžit.
Tento režim mi odpírá práci, takže nemohu topit kvalitními palivy a musím šetřit kde se dá.

anonym

Jo

anonym

Dotazník vyplněn, ano třídím odpad

tony2412

netřídím,protože kontejnery jsou dost daleko,pohodlnější je to hodit do popelnice

quentos

Třídím, vyplněno.

Luxx

8 let jsem studovala ekologii (na SŠ + VŠ), takže třídím a nabádám k tomu i ostatní :)

anonym

pro barbakan
Něco z toho bych si vybral, ale jak je to daleko?Bydlím Krkonoších a abych si vydělal deset tisíc, tři, čtyři dal za ubytovnu + každý týden x peněz za benzín, tak kolik mi zbude? Kupovat uhlí budu muset stejně, protože je to jedno jestli se topí pro jednoho nebo pro dva, zrovna tak strava na ubytovně vyjde dráž než doma.Doma jsem alespoň celé léto chodil na dřevo do lesa (odpad, který se měl v lese pálit), jídlo jsem občas dostal u sousedů kam jsem chodil pomáhat s pracemi.
A protože jsem starý, kdo mně zaručí, že po dvou měsících nebudu vyhozen?

Mapel

Krásná otázka, JájsemRaibek ti odeslal dotazník a co tak malá odměna za jeho snahu. Třeba ten bod. Nebo si ho podle tebe nikdo z odpovídajících nezaslouží? Stává se to tu docela zvykem.

phephe

Samozřejmě, že všem udělím po bodu. A pardon, že to je později, ale neměl sem čas. A těm kterým jsem bod dát nemohl (Vyčerpali jste denní limit pro kladné hodnocení odpovědí.
Informace o kategoriích a bodování naleznete zde ».) aspoň ještě jednou děkuji…