tomborova

Třídíte hodně plasty?

Nejlepší odpověď
anonym

Třídím kvůli sousedce, co vybírá kontejner. Usnadňuji ji tím přemýšlení, do kterého pytle se má podívat.
(Je mi z toho špatně, jen si na to vzpomenu. Stačilo mi nachytat ji jednou.)

Další odpovědi
pusinka50

Netřídím. Slyšela jsem, že na konci se to všechno stejně smíchá dohromady, tak proč kvůli tomu chodit někam až na konec ulice. Stejně moc plastů nemám, limonády nekupuji a jen občas vyhodím obal od salámu nebo paštiky

anonym

Ano, třídím poctivě. Sama přitom žádné vody, limonády ap. domů netahám,
ale stejně se plastů za pár dní nahromadí doma dost. Moje dospělé děti žijí
v zahraničí a moc se jim hodily civilizační návyky z domova.

david22

hodně

Reuef

netridim protoze v tom nevidim zadnej smysl – proc bych mel ja pomahat nejaky firme ktera na tom triska prachy ?

anonym

Už ne. A proč taky? Já třídíval, ale přijela firma, smíchala vše do kupy a má práce byla zbytečná!

beer

Ne, poněvadž plasty téměř nemám. Těch pár lahví na mléko z plechové krávy používám stále dokola a s kelímkem od jogurtu bych musel bůhví kam..