Luke19

Třídění odpadu – kam s některými věcmi

Rozhodl jsem třídit odpar a to nejen PET-LAVHE,ale všechen plast a papír. Ovšem narazil jsem na některé věci u kterých nevím kam sním.

  1. Plénka
  2. Mokrý kapesník
  3. Alobal
  4. Sáčky od bonbonu

Díky za pomoc!

Nejlepší odpověď
Drap

Plenky , látkové vyprat a do textilu, papírové do komunálního odpadu. Kapesník usušit a do textilu, papírový do komunálního odpadu. Alobal do kovů. Sáčky od bonnbónů do papíru nebo plastů, podle toho z čeho jsou vyrobeny. Většinou jsou sáčkY ppírové.

Další odpovědi
www

Nejasná otázka.
Např. kapesník ať mokrý, nebo suchý může být z papíru i textilu. Stejně tak obaly od bonbónů jsou z různých materiálů.
Vycházej proto z materiálu (třeba alobal je kov) a podle toho začni třídit.