Tricko – odpovedi. cz. Az bude zlata -iv- zlata , dostane tricko URCITE ? Aby tady nebyla zbytecne. !! :-p -iv-

Doplňuji:
Prosim , vsichni si prectete odpoved Toma !! A to neni muj manzel !! ( zatim ) . ! :-O) -iv-

Nejlepší odpověď
tom004

Pro Dr.Axl: „Ale asi i takových je v dnešní těžké době třeba“. Ne,asi,ale čím víc,tím líp.Laskavého humoru,je čím dál,tím méně,a ten tady -iv- šíří.
Doplňuji:

  • iv-,ani,jsem jinou odpověď nečekal.Humor prostě patří k životu.Pan Horníček,to moc dobře věděl. 🙂

Další odpovědi
dědapetr

Tady to je:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzu-si-objednat-tricko-odpovedi-kolik-stoji

http://www.od­povedi.cz/tipy/tric­ka
Doplňuji:
Pořád je lepší malé dítě v zralé ženě,jak v mladém hochovy starý a ubrblaný chlap.

anonym

Co na to říci? Malé dítě v těle zralé ženy.

Ale asi i takových je v dnešní těžké době třeba.

ten který je

Musíte pravděpodobně kontaktovat administrátora.Já ho mám zrovna na sobě 🙂 opravdu nekecám.

Deli

A ty ho ještě nemáš, když jsi stříbrná? 🙂
Že ne? A proč? Že by byl problém adminovi sdělit velikost? Jsem si ale jistá, že je to tajná informace, -iv-, tak to zkus! 😉

anonym

:-OOO !!!!!!!! Ja uz muzu ziskat tricko i stribrna ! ?? Tak to uz tady presluhuji ! 🙂
P.S. Vlastne ne. Musim cekat az do te doby , nez zacnou nabizet i XXXXXXL ! :-p

anonym

Stačí napsat o standardní velikost pro syny, aby mohli vlastním tělem šířit věhlas své slavné matky. Pro 2 akorát vychází – jedno za stříbro, druhé za zlato.

anonym

No jo … jenomze , kdyz oba pozdeji obleknou ty tricka … pujdou VEDLE sebe a ja pred nimi .. , tak ty moje kluky stejne nikdo neuvidi. !! ☹ -iv-

anonym

Musí chodit po světě samostatně a daleko od zastiňujících překážek.

anonym

Ja vam dam prekazku !! Jsem jejich mamina – vy prekazko. 🙂 -iv-