ten který je

Trička jako odměna.

Otázka se týká zlatých a stříbrných uživatelů.Objednáte si tričko s logem otázek a odpovědí?Já asi ano.Možná bude zajímavé až potkám někde někoho s tímto tričkem.:-)To budem na sebe čučet.:-D

Nejlepší odpověď
dudu

Já si tričko před chvílí objednal a protože před nedávnem jsem už obdržel tričko od slovenských odpovědí, budu si je podle nálady měnit. Třeba na hokeji v Bratislavě bude lépe se tvářit jako SK.

Další odpovědi
panenka

Ano objednám a čučet na sebe až se potkáme si myslím že budem stoprocentně.:-)

anonym

Za 5 let , az budu stribrna , tak si ho objednam. ! Vam , chytrym zatim jen zavidim. A Jami 155 – ja jsem take " ze zapadu " , tak se potkame. :) -iv-

anonym

Ani nevím,že je ta možnost si je objednat,kde?Asi nejsem dost pozorná!Tady na západě v něm asi těžko někoho potkám,co?

anonym

Tak to se mi rozšíří sbírka.Už mám z portálu „Poradte.cz“ jedno tričko,blížím se k samolepce a teď i tady!Adminovi za to děkuji.
Pavel

led

Asi som už poloslepá, prosím vás, kde chodíte na takéto akcie. Nenašla som to tu. Ďakujem.

BEAES

Ahojky, info došlo na e-mail.

kapka

Taky mi to přišlo mailem. Ale stříbrná nejsem.