annas

Tři přání?

Policajt chytí zlatou rybku a ta mu slibuje, že mu splní tři přání. Policajt chvilku přemýšlí a pak povídá: …
Co si asi mohl přát? Co vy byste si přáli?
Doplňuji:
Vagra uvedl správnou odpověď.

Nejlepší odpověď
vagra

Protože ho znám,tak napovím-nic nového-to co si přejí policajti nejčastěji.
A já? Aby byli všichni v rodině,zdraví a šťastní.
Doplňuji:
Tak já to na toho policajta teda už prásknu.
Povídá:„Občanský průkaz,řidičský průkaz a technický průkaz.“

Další odpovědi
BEAES

Zdraví, blahobyt a lásku pro celou rodinu.
Doplňuji:
Jo a co by si mohl on přát.....no určitě své přání vyplýtval nesmyslnými dotazy…vtip jsem slyšela,ale už si to nepamatuji.

9 řemesel

No, když je zlatá a k tomu ji chytil policajt,tak asi: 1-aby byla větší, 2-ještě větší 3-jéééště většííí

anonym

a co takhle do třetice přát si chytit pilnější rybku která splní přání víc ? 🙂

Michal

Zdraví,štěstí a moudrost.Přání policajta nevím.