chlapi to dělají,ale jeden týpek na to umřel…,
Doplňuji:
… moc hezky jste mě přivítali 🙂
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
Upravil/a: trenkyvkině
| Zajímavá 0 před 5956 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
navážu na odpověď Infanta: tobě, trenkyvkině, taková smrt nehorzí, páč nemáč „s čím“ si je vytrhnout.
Tem mrtvej moh bejt třeba hemofilik…
| 0 Nominace Nahlásit |
Občas.
Mimojíné, co ty tu zase děláš? Naposled ses chvástal, jak je to tu pod tvoji úroveň, a ostatní jsou demntní… A že prej jdeš pryč!
| 0 Nominace Nahlásit |
Já si vytrhávám chlupy akorád z ruky když se nudím.
Jo a ten chlap asi umřel páč si vytrhl chlup i s mozkem.
Zdroj: infant.blog.cz
|
0
před 5956 dny
|
0 Nominace Nahlásit |

ne ,jsou na to mašinky. ze záhrobí píšeš ,hloupý vtip................
|
0
před 5956 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Proč si radši neříkáš kuní ksicht? Já myslela, že jsi se urazil…vítej zpět…magore…!!!
|
0
před 5956 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 714 | |
| marci1 | 491 | |
| iceT | 415 | |
| hanulka11 | 321 | |
| annas | 320 | |
| briketka10 | 273 | |
| Kepler | 247 | |
| ReHu | 231 | |
| Damiana | 229 | |
| led | 229 |
| Líčení a make-up |
| Móda a doplňky |
| Účesy |
| Ostatní krása a styl |