Avatar uživatele
Lukynxd

Trhání osmičky – pomůžete prosím?

Dobrý den, dnes jsem byl na trhání dolní osmičky přesně v 9:00. Pořád mi z toho trochu teče krev. Nevím, jestli mi teče hodně nebo málo, protože je tam prostě v puse červena louže. Není přímo průzračná, spíše červená.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? PepasAvalonu před 1148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

DNES ROIZHODNĚ NEVYPLACHOVAT (nevybublávat)!!!
„Po extrakci doporučujeme po dobu 24 hod tvář ledovat – mražená zelenina (5 minut chladit/ 60 minut bez chlazení), klidový režim bez fyzické aktivity, nekouřit, zbytečně ránu nevyplachovat, nedráždit jazykem, opatrně čistit okolní zuby, nevysávat krev z rány tj. nevytvářet v dutině ústní podtlak. Po dobu hojení doporučujeme měkkou kašovitou stravu. Po uvedeném výkonu se může objevit růžová slina, což je standardní a není důvod k znepokojení. Nevstřebatelné stehy se odstraňují za 7–10 dní. Při bolesti můžete užít volně prodejné léky proti bolesti. V případě komplikací nás neváhejte kontaktovat.“
https://happy­dentjih.wixsi­te.com/mysite/vy­trzeni-zubu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GM

To je v pohodě, vyplachuj hodně studenou vodou a šalvějovým odvarem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orwell

Hlavně nebuď vyplašenej a řiď se pokyny da ny. Šalvěj je výborná, ale tak pár dní po extrakci. Teď to zbytečně nedráždi a dej tomu čas. V horní čelisti je to horší, tam při extrakci může dojít k vytvoření kanálku mezi dutinou ústní a tou nad ní a pak by mohl být problém. Dole je to v pohodě. Tedy pokud ti při tom nevyhodí čelist „z pantu“ a to se evidentně nestalo. Já jsem to zažil i s následkem poškození kloubu. Paní doktorka tehdy měla hodně páry a fest se do toho páčidla opřela.

Upravil/a: orwell

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek