cvak

Trhání osmiček

Dobrý den chci se zeptat v pátek jdu na trhání osmiček a zajímalo by mě jestli to vytrhnutí(budou mi trhat jen jeden) bude bolet něák dlouho popř. je něáká možnost abych příští středu šel zas do školy mam to tam dost nahnutý.

Nejlepší odpověď
www

Máš smůlu, poněvadž trhání zubu tento pátek tě od návštěvy školy příští St s největší pravděpodobností nezachrání.
Doplňuji:
Muselo by totiž dojít k mimořádným komplikacím a to si nepřej!

Další odpovědi
Wortygen

Mám už všechny čtyři venku a není to taková hruza.Při trhání ti ten zub umrtví a vytrhnou.Co ti mužu poradit tak si jak přijdeš domu vem ibuprofen dříve než ti odezní umrtvení a zkus usnout.
Doplňuji:
Do školy budeš určitě most jít.