huxa

Trhání krčních mandlí-jít raději na místní umrtvení, nebo celkovou anestezii?

Popř. za osobní zkušenosti vám budu moc vděčný.

Nejlepší odpověď
anonym

Stačilo mi líčení známých, jak se trhají krční mandle, takže jsem měla celkovou anestezii. Na téhle operaci jsem byla v pětadvaceti letech.
Nejlepší na léčení bylo, že jsem se v nemocnici potkala s tátovým kamarádem a ten tatínkovi řekl, aby mi dovezl trochu slivovice. Potom jsem ji kloktala a krk se léčil neuvěřitelně rychle a dobře.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Já byl v celkové anestezii jako malý kluk, když mi odstraňovali jak nosní, tak krční mandle.

Damiana

Rozhodně celková anestézie. Hnusné vzpomínky, brr…:-((
Doplňuji:
Ale abych tě nějak moc vyděsila, byla jsem malá… a mám spíš ošklivé zážitky z nemocnice … A pak… Já jsem hrozná cíťa (navíc holka…:-); trhali mi „jen“ nosní, brzy se to zahojilo. Přežít se to dá. Držím ti palce:-)