mistia

Třetí den mám problém s přihlášením na servis 24 u ČS?Nevíte,co se děje?

Nejlepší odpověď
kropitko

Dnes už by to mělo fungovat, něco tam upravovali,,,mě to také nešlo.

Další odpovědi
nanule

Ojediněle se může stát, že vám nepůjde přihlásit se do služby SERVIS 24 – objeví se hláška, že přístup na tuto stránku není povolen. V tom případě vymažte adresní řádek a ručně do něj vepište www.servis24.cz. Poté by již mělo přihlášení proběhnout. Na odstranění této chyby intenzivně pracujeme. V případě jakýchkoliv potíží se můžete obrátit také na naši informační linku 800 207 207.

novinář

nevím

Deli

Mně to včera večer fungovalo normálně.

hanulka11

ještě nám to nyní nefunguje