Avatar uživatele
Jakub25

Trestné body

Před 5 měsíci mě byl odebrám řidický prukaz za alkohol,po 5měsících mě přišlo že jsem vyčerpal body tak jsem se chtěl zeptat jak je to možné když mě nikde nestavěli a jsem bez pokut???
Doplňuji:
byl to zbytkový alkohol a jel jsem s přítelkyní do nemocnice a při cestě zpět mě stavela hlídka

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kost, chudst před 4634 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Chlast za 7 a překročení rychlosti za 5, to je dohromady 12.
A vždycky mě pobaví, jak si to každý dovede zdůvodnit a obhájit. Zbytkový alkohol, přítelkyně, nemocnice… ještě řekni žes neřídil ty ale osoba blízká, a bude to komplet.
Doplňuji:
chudst: je to přesně tak jak píšeš, „krajní nouze“ končí v okamžiku, kdy případ převezme záchranka nebo policie nebo někdo jiný, a určitě se na ni není možné odvolávat např. při návratu z nemocnice – to by pak jezdili z hospody jakože z nemocnice všichni :D

Upravil/a: baghira

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Souhlasim se vsemi; na druhou stranu – treba kamarad mel skutecne smulu, ze se mu tohle vazne stalo. Dal si hodku a ctvrt pred jizdou jednoho panaka (byli na nejake oslave) – a pak musel s pritelkyni do porodnice. Samozrejme je nanestesti staveli policajti. (Kdyz poznali, ze skutecne kamarad nelze, naridili mu, ze nesmi pokracovat v jizde, aby zaparkoval auto a zavolali zachranku. Nicmene to byli evidentne fajn chlapici, dali mu pouze blokovou symbolickou pokutu za prekroceni rychlosti a jeste se mu omluvili.)

No, ale tohle se k teto otazce vubec nevztahuje, omlouvam se vam, Jakube25. K vasi otazce logicky: chtejte podrobny vypis trestu za rizeni. Urcite za to budete neco platit. Mam pocit, ze se to zaridi na Magistratu, ale nevim to 100%. Pokud zde nikdo neporadi, zavolal bych na 158 a zeptal se, jestli mate prijit k nim anebo jit jinam – ochotne vam poradi. (A nezapomente: nezdrzujte volanim policii podrobnostmi! Nic po telefonu nevyresite. Pouze kratce a strucne reknete vas problem; v pripade potreby vedte debaty az na prislusnem urade.)
Doplňuji:
cukrar: nikoli na 150, ale na 158. A tam mu skutecne poradi. Je to k veci zakona, jak ma postupovat dale – kam se ma v dane situaci obratit.

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

A proč si sedal za volant, když si pil?! Tohle opravdu nepochopím – určitě to nebylo nezbytně nutné. Co kdyby si někoho zabil?! =( Lidi, sakra, proberte se už.

A to nešlo zavolat záchranku? =(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

dobře ti tak.

nikdy bych ti řidičák nevrátil.

a nevymlouvej se, to na okolí nikdy nebyl střízlivej? Nejezdili sanitky?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

chuds, jak můžete někomu radit volal 150 nouzovou linku s dotazem. Stejně mu tam neporadí.
Jakube, dojděte na evidenci vozidel, a tam se zeptejte. Oni Vám předloží důkazy a vy se můžete bránit. Občas se stane, že policista udělí pokutu za něco, ale do protokolu napíše jiné. Pak na evidenci řidičů vyplní příslušný přestupek (podle čísla) a program Eliška ihned (ne)přidělí body.
OK?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek