ReHu

Trestali byste opilé řidiče vězením?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Ella

Ano

ANO! a pořádně na tvrdo! může to být zrovna moje dítě nebo někdo z rodiny koho takovej s prominutím vůl zabije…

Miroslavst

Ano

Terryle

Ano

ale sazbu podle toho, jestli něco udělal nebo ne – dát symbolicky klidně i týden, když vás chytnou a dýchnete malý množství. Až po roky natvrdo, když někoho zraníte nebo zabijete.
Samozřejmě by se ale měla brát v potaz krajní nouze – třeba když vezete někoho akutně k lékaři a měli jste předtím skleničku.

Aším

Ano

ohrožují životy

venkovan

Ne

Lepší je jim trvale zakázat alkohol. To by byl celoživotní trest. Jako doplněk bych nechal několik měsíců po práci v nemocnici na úrazovém příjmu.

bohunka1

Ano

Ano, až by byli černí, a ty černý až by byli bílý.

Michal Kole

Ne

Maximálně tak domácí vězení, bez alkoholu a řízení auta.

Ve vězení je bude živit stát a doplatí na to daňoví poplatníci. Ve vězení by měli být jen lidi nebezpeční (např vrahové co se neštítí někoho zabít)

Mousinek

Ano

glass

Ano

určitě