Gurdet

Co se může stát, když nás majitel/policie přistihnou při hraní airsoftu na cizím pozemku?

Trest za vstup na cizí pozemek

Nemá nikde žádné zákazy vstupu a pozemek není využíván. Na pozemek se dá dostat jen překročením plotu a nikoho neohrožujeme ani nic neničíme.

Nejlepší odpověď
ivzez

Minimálně pokuta.

Zaujal mne Váš přístup k cizímu majetku. Dáte mi svou adresu?
Přišla bych k Vám pobýt. Stačilo by zazvonit, pozdravit a nakvartýrovat se.
(Žádné zákazy tam také určitě nemáte.)

Další odpovědi
Edison

Doporučuji nastudovat Zákon o zbraních. Zejména pasáže týkající se kategorií zbraní, povinností držitelů zbraní a podobně.

Mc Merkurion

… v dobách, kdy facka byla výchovný argument, by jsme nějakou chytli (na ovoce se zásadně chodilo na cizí pozemek a přes plot), dnes, kdy jsou práva dítěte (kdo jiný by se ptal na následky) jiná, a povinnosti žádné, a ohledně facek je tu problém: (https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/T%C4%9Bles­n%C3%BD_trest#/me­dia/File:Corpo­ral_punishmen­t_in_Europe.svg ) nevím, pokuta určitě, galeje jsou taky zakázaný …
… nemusí tam být žádnej plot a nemáte tam co dělat, to už musíme bejt jak v americe, že bude všude nápis: pozor, cizí pozemek, vstup zakázán …
… to, že nikoho neohrožujete a nic neničíte, je jen váš subjektivní pocit …