leonessa

Třesavky:)

Proč si myslíte, že se sekáči tak třesou?

Nejlepší odpověď
kropitko

Hele a dost,teď jsem se vrátila a mám pocit,že jsem v ústavu…dudu třesavky jsou pavouci......se­káči,,,jinak tohle je to nejmenší,je to tu od oběda jak koukám samá kravina,samá provokace,apod…my­kózy,příslovce,at­d…ještě jsem naštěstí nepřečetla všechno,to asi to sluníčko…

Jinak Vás mám všechny docela ráda,ale co je moc to je moc,do toho slovenda s otázkou na díly…

Jo,já zapoměla odpovědět,třesou se proto,že mají určitý druh křeči,,,už se třesu taky,,,vzteky

Další odpovědi
dudu

Možnost, že je to tím, jak se „třesou“ do robory to asi nebude. Příčinou je vibrace motorů při práci /hlavně dvoutaktních/, která se přenáší na celou sekačku. Podle mých zkušeností jednoho brní prstíčky třeba i půl hodiny po vypnutí mašiny. Vliv má i kvalita a seřízení stroje.
Doplňuji:
pro Kropítko., omlouvám se avšak moje odpověď není nic jiného, než špatně pochopená otázka. Dopoledne jsem totiž četl reklamu na čtyřtaktní motory v sekačkách, a jejich menších vibracích, tak mě to holt nějak spojilo a vyšla z toho.......

anonym

Pro kropítko. Sympatizuji s vámi téměř nepříčetně !!