redy

třeba by mi mohl někdo poradit ?

mám jinej PC a chtěla bych si na něm najít hru ale nevím jak na to

aroud the world in 80 days
může mi někdo prosím poradit?
taky sem měla koupenou hru zuma deluxe a taky zůstala ve starým PC
prosím prosím

Odpovědi
Sůwa

Tuhle hru stáhneš zdarma v angličtině na www.myplaycity.com, ale žádnou velkou znalost jazyka to nevyžauje. V češtině je všude jen placená verze.

cochee

Téhle otázce nerozumím, jak „najít hru,“ na starém disku? To na novém PC bez instalace (jen překopírované) s největší pravděpodobností nebude fungovat, navíc jestli se jedná o ty samé počítače, jak jsem ti radil o záložkách, tak pokud se dobře pamatuju, starý PC – win XP a nový – win 8 a ty hry na osmách nemusí vůbec jet…