BEAES

Trávíte Vánoce doma nebo v práci?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
hanulka11

doma

Miroslavst

nejsem doma ani v práci

jsem tu s vámi a je mi fajn.

ten který je

doma

Lásenka

doma

lololo59

doma

JEDINĚ DOMA :)

janek66

doma

Já doma,manželka v práci.
Pohoda a klídek.
Ale večer se sejdeme u společné večeře.Salát už je a za chvíli jdu smažit řízky.

quentos

doma

kdybychom v práci fungovali, žáci by nám stejně nepřišli, takže bychom to zabalili tak jako tak ;{)>

Mousinek

doma

ten který je

Hm tak Mirek asi jezdí po republice a rozdává dárky uživatelům.Pod paždí má notebook.Proto není doma ani v práci.:-D

http://img.na­dapenny.com/t20/103­58/nadap074923683­320231.gif

Lásenka

Ano a snad má i vestu a stěrač na monitor..... :o)

ten který je

Doufejme.Jinak stále čekám kdy u mne doma zazvoní.:-D

BEAES

Teď byl v Brně a míří na Ostravu, tak snad.

ten který je

Tak to má do Prahy co dělat.:-)

Miroslavst

Ještě to chvíli potrvá
http://www.hka­.cz/_kultura/u­melci/lichy/200­8/080425_motor­kar.jpg

BEAES

Tak to už nedojede, nečekejte!!!!!!!!Ch­udák, však on se těšil do nemocnice na sexy sestřičky…

ten který je

No jo ale ten brom…;-)