Avatar uživatele
Kanovka

Travička na Velikonoce

Chtěla bych si zasít pšenici, aby mi vyrostla velikonoční travička. Jen je na to už jenom týden a teda nevím, jestli mi vyroste. Nevím jestli třeba udělat takový menší foliovníček, jakože natáhnout třeba potravinářskou folii přes květináč a hodně zalévat, nebo nevím jak to co nejrychleji udělat, aby mi pšenice vyrostla do Velikonoc. Nebo zasadit třeba proso, nebo něco jiného?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4401 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Teď už bych to nechala plavat a nic nesela. Někde venku bych vykopala kousek drnu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Také jsem dala obilí do hlíny v keramické misce dnes,hodně zalila,dala na parapet k topení a zakryla potravinářskou folií.Určitě to stihne vyrůst nejmíň tak 5 cm,mám to vyzkoušené,dřív zasazené by přerostlo a to už nevypadá hezky!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

jakékoliv obilíčko nejlepší je ale pšenice a klidně to zakryj mikrotenem a dej k teplu- no snad to stihne, sice to tak týden až 10 dní trvá / možná bych zrní namočila do vlažné vody tak do večera a pak zasela /- tak by se to urychlilo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
50centes

kočičí travu máte visokou cca 5cm za 7 dní
Doplňuji:
prominte vysokou

Upravil/a: 50centes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na travičku na Velikonoce je již asi pozdě, tak je třeba si připravit travičku na podzimní svátky

Zdroj: http://walda.star­hill.org/drogy-cannabinoidy-marihuana.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek