Kanovka

Travička na Velikonoce

Chtěla bych si zasít pšenici, aby mi vyrostla velikonoční travička. Jen je na to už jenom týden a teda nevím, jestli mi vyroste. Nevím jestli třeba udělat takový menší foliovníček, jakože natáhnout třeba potravinářskou folii přes květináč a hodně zalévat, nebo nevím jak to co nejrychleji udělat, aby mi pšenice vyrostla do Velikonoc. Nebo zasadit třeba proso, nebo něco jiného?

Nejlepší odpověď
anonym

Teď už bych to nechala plavat a nic nesela. Někde venku bych vykopala kousek drnu.

Další odpovědi
hanny 2

Také jsem dala obilí do hlíny v keramické misce dnes,hodně zalila,dala na parapet k topení a zakryla potravinářskou folií.Určitě to stihne vyrůst nejmíň tak 5 cm,mám to vyzkoušené,dřív zasazené by přerostlo a to už nevypadá hezky!

hanulka11

jakékoliv obilíčko nejlepší je ale pšenice a klidně to zakryj mikrotenem a dej k teplu- no snad to stihne, sice to tak týden až 10 dní trvá / možná bych zrní namočila do vlažné vody tak do večera a pak zasela /- tak by se to urychlilo

50centes

kočičí travu máte visokou cca 5cm za 7 dní
Doplňuji:
prominte vysokou

anonym

Na travičku na Velikonoce je již asi pozdě, tak je třeba si připravit travičku na podzimní svátky

Zdroj: http://walda.star­hill.org/drogy-cannabinoidy-marihuana.html