flodur

Tráví někdo vánoce sám?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
johana 56

Ano

Ano.Smutek a nostalgii řeším dlouhou večerní procházkou a návštěvou půlnoční mše,kde potkáte spoustu lidí s dobrou vůlí podat Vám ruku a popřát krásné Vánoce.

Další odpovědi
Miroslavst

Ne

Ne, netrávím je sám.

sofie

Ano

anonym

Ano

BEAES

Ne

anonym

Ne

Já bych ani sama asi neuměla být,řvala bych jak tur!

ten který je

Ne

Mousinek

Ne

hanulka11

Ne

Já je netrávím sama ,ale jsou statisíce lidí co je tráví sami, buď dobrovolně nebo prostě nikoho nemají.

quentos

Ne

až od deseti večer ;{)> to už maj všichni půlnoc, nemluvě o ségře, která čumí do notebooku.

venkovan

Ano

Neumím si představit, že by někdo za mne ty Vánoce – tedy hory jídla trávil. Takže trávím sám, respektive moje enzymy, šťávy, žaludek, střeva a další drobnosti co mám v těle.