Kintas

Tráva mimo školu

Dobrý den, po skončení školy jsem šel na brko (cbd) učitelka mě viděla a řekla mi že to chce semnou řešit. Chce mi dát postih a přitom nemá ani žádný důkaz a ještě jsem mimo školu. Chtěl bych se zeptat jestli vůbec má právo na tohle.

Odpovědi
Mravenec

CBD není nic nelegálního. Ale vysvětluj to splašený učitelce… Bohužel někteří učitelé si berou zákon do vlastních rukou. Konzultoval bych to s rodiči, kteří by následně věc řešili s učitelkou, nebo vedením školy.

Co chce pančelka řešit? Důkazní břemeno je na její straně. Dala ti snad lízat, nebo obdobný test na přítomnost OPL? Byl jsi následně ve škole ovlivněn OPL? Ne a ne. Nic jí do toho není. Škola není žádný správní orgán, aby rozhodovala, kór o věcech mimo ni.