player242

Tráva jako jídlo?

Zdravím, mám takovej zajímavej dotaz:
Dokázal by člověk přežít nějakou dobu jenom pokud by jedl trávu ?

Nejlepší odpověď
bolak

Určitě jo, kdysi sem viděl dokument o předcích člověka a Etnborou nebo jinej páprda tam uváděl, že když putovali a dostali se do nehostinnejch míst, kde nebyly podmínky k životu rostlin, (tudíž tam nebyla ani žádná fauna) tak normálně jedli hlínu, aby do sebe dostali potřebný živiny.

Žádný hody to asi nebyly, ale údajně se na tom dalo nějakej ten měsíc vydržet, než se doputovlo do míst kde už bylo něco k snědku. Já bych to teda do sebe nedostal, i kdýýž… kdybych si to pocmrndal kečupem, tak by to nemuselo bejt zas tak špatný..

Další odpovědi
Bedy

Jo, v trávě je voda, živiny, nějakou dobu by se to dalo…ale chuťově asi nic moc

Drap

S vážnými žaludečními obtížemi by dokázal přežít tak tři dny až tři týdny, pokud by měl dostatek vody.

Damiana

No, nevím, jak dlouho by přežil, ale určitě by se u toho dost nachechtal.
Jestli ale nemyslíš marihuanu, ale normální trávník – jako, že by se člověk pásl – určitě by mu zdraví dlouho nesloužilo – člověk není býložravec ani přežvýkavec. Chyběly by mu bílkoviny, tuky – další prvky, které získá jen z pesté a vyvážené stravy.

Beer4Real

bolak mě dostal s kečupem :D
ale s tou hlínou souhlasím, dokonce někde v rusku ukazovali báběnu co po většinu roku jí jenom hlínu plus nějakou trávu a je fit, takže přežít se na tom dá ale svaly ti z toho asi neporostou :)

honza19hk

Tráva tím myslíš mariánku nebo normální trávu? Ale vím,že mariánku kamarád přidával ve velkém do bramboráků.

Jinak s normální trávou to bude asi jako se psem,který ji zbaští a vyblije.

elektrikář

Člověk nemá kravský žaludek, a celulozu nestráví. proto zvířata trávu po snědení a natrávení přežvykuji, a v někulika komorách žaludku se to tráví teď si vzpomínám kráva má bachor knihu čepec a slez a ještě něco co si ze školy nepamatuji.Je to už přez 50 let
Doplňuji:
Jak jsem před chvílí zjistil na Googlu kráva má jen 4 díly žaludku. Budiš jí to ku zdaraví.