vevinka007

Trápení aneb sociální pracovnice:/

Dobrý den, jsme pod dohledem sociálky..Hlavně kvůli bratra, který tropí zlo!
A mamka si před 3 rokama našla přítele, teď před 2 rokama se vzali, takže jsou to manželé.
No a já ale s ním nesmím zůstavat sama doma:( Nevím proč, ale sociální pracovnice mi to nedovolí.. Už jsem musela cca před 2 rokama jít do střediska sociální prevence a mamka byla v nemocnici!
A teď se to může stát zase:‚(
Jelikož mamce čeká, že půjde do nemocnice, kvůli psychice..Tak já musím jít do střediska! Já tam prostě jít nechci, co mám říct té sociálce?
Protože jsem se schopná i zabít!
A řezat se, nejíst apod.. pokud tam půjdu!
Mám tolik plánů a všecko, jestli tam půjdu změní mi to život k horšímu, měla jsem se tam hrozně špatně :‘(;( Nevím co dělat..Poraďte mi prosím, abych tam nešla

Nejlepší odpověď
Damiana

Zavolej sem:
http://www.mo­dralinka.cz/?pa­ge=ld

Tady ti přes internet nikdo nepomůže, ani si nevezme na triko ti nějak v této situaci a s nedostatečnými informacemi radit. Navíc, nabádat nezletilou osobu k nějaké anarchii je i protizákonné.