jdobihal

Transfer peněz z UK na CZ učet

Potřeboval bych poslat peníze z UK na český učet, ale nevím jak na to. Našel jsem něco podobného u Western Union, ale není to přesně to co hledám… pokud možno, aby to bylo vše online… ale spokojím se i s jiným řešením…
Díky všem za pomoc

Odpovědi
quentos

nejjjednodušeji to jde přes PayPal… z PayPal účtu si to stejně jednoduše pak pošlete na svůj účet … jediné, co potřebujete, je funkční emailová adresa

Zdroj: www.paypal.cz

jdobihal

díky za odpověď, ale tam jsem našel jenom posílání na paypal učet, ale ne bankovní :/

quentos

nejprve se peníze pošlou na PayPal účet a teprve z něj na bankovní. PayPal funguje každopádně oboustranně, tj. můžete na svůj PayPal úřčet posílat peníze ze svého bankovního účtu, ale i naopak. Pro Vaši otázku by to tedy mohlo být řešením. Při založení účtu se platí jednorázový poplatek 50.- Kč a pak už nikdy nic (na rozdíl např. od AlertPay, kde si účtují poplatků plno)