Traktorista je přes zimu bez práce, nebo co dělá?

Odpovědi
Drap

Většinou nestojí, nikdo by ho neplatil, pokud by nic nedělal. S traktorem se jezdí i v zimě, nebo dělá jinou práci.

Mc Merkurion

… jak kterej a kde, většinou připravuje techniku na sezónu, vybírá si dovolenou, jelikož od jara do podzimu dělá skoro nepřetržitě …

Kepler

Nasadí zetůrku radlici a odklízí starostovi sníh před barákem. Přepravují vykrmená hovádka boží k jejich popravě na jatkách. Taky rozfrcávají hnůj a chlévskou mrvu na polích.

Lamalam

Ano, je bez práce. Sníh roztaje sám a krmení do kravína se v zimě nevozí, dojnice hladoví.