Bonny93

Traktor domácí výroby

traktor je v perfektnim stavu ..je v něm motor ze starý škodovky…bylo by možno s traktorem jezdit po silnici bez postihu (pokuty)

Nejlepší odpověď
Drap

Neschválené vozidlo nesmí na silnici. Krátké přejezdy policie většinou tolerovala.

Další odpovědi
honza19hk

pokud to nemá technickou tak nesmíš na silnici,ale záleží na policajtech,na vesnicích a v jejich okolí se přejezdy tolerovaly.A myslím že to funguje doteď ,jen ale musíš narazit na dobrý poldy.

Jinak já jezdim i s VT-55A po silnici(správně by tam taky neměl co dělat),no co poldové mě znají tak ani nezastavují.
Jen nesmíš způsobit nehodu a jezdit vožralej.

cukrar

ne není to možné, sankce 25–50 000Kč. Policista nemůže přehlížet, musí zakročit, pokud to nepřehlédne…