Tradiční chuť Kofoly

Dobrý večer, chtěla bych se Vás zeptat, co si myslíte…
K tradiční chuti Kofoly Originál se přidala i Kofola bez cukru a Kofola Citrus. Jsou tohle opravdu tradiční chutě za poslední pár let? Nebo se k nim přidává i Kofola extra bylinková? Či jde pouze o další limitovanou edici, jako je Kofola Višňová, Barborková, Hvězdičková,…?
Chtěla bych mít v tomhle trochu jasno. Budu ráda, když se někdo najde:)

Nejlepší odpověď
anonym

Tradiční chuť kofoly je ta,jak chutnala v jejích začátcích( 60.leta 20.stol?).Dnes prostě chutná jinak i ta tzv.Originál. Dříve se vyráběla i citrokola.Mys­lím,že výrobce(je to nějaký cizinec) říká tradiční chuti té originál,bez cukru i citrus.To bude asi dlouhodobá záležitost a k tomu se budou vyrábět ty časově limitované příchutě,např­.v zimě ta barborková atd.Dělají to tak i světové značky…:D

Další odpovědi
Mapel

Kofola Originál je jen jedna a žádná odrůda dříve nebyla. Teprve současná doba přinesla další chutě. Prostě co frčí to se vyrobí. Je potřebné prodávat. Vše to jsou jen reklamní triky. Co na tom chceš vysvětlovat.

arygnoc

je jablko s príchuťou kiwi tradičné jablko?
nie je.

recept na kofolu vznikol v roku 1959 (http://www.ne­aktuality.cz/do­maci/ve-vyzkumnem-ustavu-prirodnich-leciv-v-praze-byla-namichana-kofola-novy-nealkoholicky-napoj/) – to je asi tradičná kofola.

Skeptik

Nevím, já piju jen Relax jahodovou šťávu, Relax kaktusovou šťávu, Rajec neperlivá, příroda na dlani a Aquilla Aqualinea, voda, kterou pije česká Miss.