Avatar uživatele
Viki35

Trable s láskou, prosím pomůžete?

Ahojte :) Je mi 13 a zamilovala sem se do někoho jak ještě nikdy a potřebovala bych od vás pomoct…
Chodím sním na školu on on rok výš a poslala sem mu žadost na fb on ji potvrdil a kámošky mu napsali Ahoj pls osepiš a já pak promin to ti napsala kamoška která tě bálí protože v ten moment sem se potřebovala zachránit …
Takže o mě ví a chtěla bych se sním bavit nwm jestli mu mám napsat nebo ho oslovit ráda bych poprosila o pár rad :)
On je typ kluka (spíš takovej tišší samotář a neepatří rozhodně do těch namachrovaných frajírku) :) :) :)

Omlouvám se za chyby :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, marci1 před 3229 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Bacha no to! Víš, jak se to říká? – Co je psáno, to je dáno, takže piš jen neutrální věci, které nemůže nikdo nijak zneužít, asi je to velký sběrač přátel na FB, pokud mu něco chceš, nepiš mu, ale řekni mu to, až bude sám a to si troufám napsat i když jsem vůbec nepochopila, cože mu to holky napsaly a proč ty ses musela zachraňovat (velmi pohnutý příběh) 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Co tě brání mu napsat osobně?
Je lepší to vypálit hned,než to tutlat,aspoň budeš vědět na čem jsi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Normálně mu napiš na FB. Napiš , že bys si s ním chtěla psát. Uvidíš, buď se ozve, nebo ne. Jiná možnost není ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Máš 2 možnosti:
Buďto počkáš, jestli nezahájí akci on nebo zahájíš akci ty.

V případě, že on ji nezáhájí (jelikož je tichý samotář) tak můžeš dál čekat a dávat mu náznaky. (s tím že to nejspíš nepochopí).
Nejlepší by bylo začít s ním trávit čas, aby jsi ho lépe poznala. Sleduj jak se chová a podle toho bych pak soudil, jestli se mu líbíš.
Když ucítíš náklonost z jeho strany, tak už budeš vědět, že by tam byla jistá šance. Nejdůležitější je netlačit moc na pilu. Když ho budeš například furt bombardovat zprávama atd… tak ho můžeš i odpudit.

Snad ti to pomůže aspoň trochu… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Viki, nechceš-li se zbytečně ztrapnit, vůbec mu nepiš (tvůj písemný
projev je téměř nesrozumitelný). Mluv s ním osobně nebo mu zavolej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek