Miroslavst

Trabant tuning

Viděli jste toho udělanýho trabanta na tuning srazu v Mimoni, který udělá až 160km/hod.?
A jak se vám líbil ten červený favorit? Mě jo, hlavně ty repráky.

Nejlepší odpověď
mojitek

Sice jsem tam nebyl,ale taky jsem videl v TV Trabose s motorem z Porsche-ale jinak schvalne nevytunenyho designove. Jaky muselo byt asi prekvapeni pro nejakeho druheho „zavodnika“ ktery chtel tomu"Trabosovi" ujet treba na semaforech … :o)))

Další odpovědi
vecernice

A nebyl to wartburg?Červenej favorit byl,ale taky dobrej.