quentos

Tož zlatá medaile z Hradce má kamarádku :{)> máte taky radost?

Je mi předem jasný, že u mých odpůrců bude odpověď záporná :{)> měl bych omluvit svou absenci tento víkend, cestoval jsem do dalekého Třince na turnaj, a to i navzdory své pozici na třetím místě v kvalifikační tabulce – bral jsem to jen jako záminku k vypadnutí, neboť po neustálém sezení nad odbornými překlady už mi šibalo :{)>
Oproti hradeckému turnaji sice byla poloviční účast, nicméně zato o mnoho vyšší průměrná žebříčková síla účastníků. Prakticky jste nemohli dostat slabého soupeře :{)> Tímto se slavnostně vracím do čela kvalifikační tabulky, a jelikož jsem zároveň spolupořadatelem letošního mistrovství republiky, upřímně doufám, že tam neudělám v listopadu ostudu :{)>
Největší fór byl, že maminčiny kolegyně, které se novinu dozvěděly prakticky hned, se tvářily otráveně – uslyševše o zlatu, myslely, že snad jde o nějaké dozvuky olympijských her, kterých už máme všichni po krk :{D>
Doplňuji:
mosoj: díky :{)> ona ve zdravé míře neškodí a naučit mě tomu musela teprve psycholožka…
česílko: díky :{)> Jarek bohužel hrál na turnaji naposledy v r. 2009 v Praze, pak odešel do „scrabblového důchodu“…

Nejlepší odpověď
aramah

Gratuluji, spíš by mne překvapil neúspěch :)

Další odpovědi
anonym

Radost? To víš, že ano! Příště dej vědět před odjezdem, ať můžeme držet palce!

anonym

SCRABBLE. Blahopřeji, s kámoši to jen tak flákáme, ale snažíme se dodržet pravidla ČAS.cz
Máš můj obdiv, ang. pol. a jiné jazyky.
Hrál si s Nohavicou?
Doplňuji:
prostě ► UMÍŠ ◄ máš slovní zásobu úžasnou, plno lidi to nezahraje ani ve vlastním jazyce.

manon

Jsem trochu mimo …
Doplňuji:
Již jsem v obraze, pěkný úspěch :)

mosoj

Konečně jedna sebechvála. Není se za co stydět.
Obdivuji všechny co něco umí !

Gratuluji !!!!
Doplňuji:
n3ro – mluv za sebe. Neptal jsi se mně !!!

anonym

Velmi gratuluji a doufám, že si spolu zlatá se zlatou rozumějí.

Damiana

Tak je to doma. Upřímně ti gratuluji. 😉

Drap

Upřímně blahopřeji. Nenech se nikým znechutit, to že nám je to jedno, jsou spíše slova závisti. I sebechvála je velmi důležitá a ty máš opravdu proč se chválit. Ať se ti daří i nadále a přicházejí další úspěchy.

Děda Louda

Gratulace!

n3ro

Nám je to totiž úplně fuk :)
Nechceš zkusit něco takovýhleho: http://www.ka­lendaresnapadem­.cz/img/p/359-910-large.jpg ? :)

Ar

Quentos, sice pozdě ,ale připojuji se ke gratulantům.

quentos

manon: jde o kvalifikační turnaj na mistrovství republiky ve scrabblu :{)> s prvním zlatem z kvalifikačního turnaje jsem přijel koncem května z HK, a jelikož mi v průběhu turnaje několik uživatelů Odpovědí.cz tehdy věnovalo tichou vzpomínku, vděčím za tehdejší vítězství i jim :{)> nemohu jim proto zůstat dlužen novinu, když jsem teď úspěch zopakoval :{)>

manon

Aha :) Tak to gratuluji. Ano, dnes je vhodný večer na to, se pochválit :) Máš tam na to moji otázku – Dobré se chválí samo :)

quentos

díky :{)> jj, všiml jsem si :{D>