Avatar uživatele
Kateřina Šil

Toužila bych po vysněném klukovi. Prý se rozešel s holkou. Co mám dělat?

Už se mi šest let líbí jeden kluk, byla jsem jeho spolužačka. Jezdí na terénním kole, nepreferuje elektroniku, nebije holky ( tedy…jen mě nebije). Několikrát jsme spolu byli na kole, naučil mě spustu nových triků např. Jezdit na zadním kole nebo jezdit bez rukou. Když se na sebe koukáme, oba dva si koukáme přímo do očí, skoro ani nemrkneme.
Nakonec přestoupil na gympl a neviděli jsme se, pak jsme se potkali a zjistila jsem, že má holku přibližně stejnou jako já. Dost mě to ranilo. Přinesl jí aj kytici. Prý se pak rozešli.
Co mám dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1238 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nedělej nic. Tohle tě v životě potká ještě mnohokrát.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kateřina Šil Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
nyjono

Těžko radit, když po první odpovědi uzamkneš dotaz a přidávání dalších názorů aodpovědí.

před 1238 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kateřina Šil

No, problém je v tom, že sice jo. Jsem oblíbená ve škole ale v naší škole jsem samí....... On se mi nejvíc doopravdy líbí. Říká se tomu...... jo, motýlci v břiše nebo tak něco.

před 1238 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Tak pokud nechceš dělat náhražku, tak vyčkej a nepodnikej žádnou velkou akci směrem k němu, ale jen dávej o sobě občas nějak vědět.

před 1238 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jsemjá

No, děvče, nevím, kolik ti je, ani kolik je jemu, ale to že se ti líbí je sice pěkné, akorát že tomuhle se říká první láska. Ne vždycky to vyjde, počítej, že budeš mít třeba ještě 3 kluky, a když ti to s tímhle nevyjde, hlavně si z toho nic nedělej. To je to nejhorší, co můžeš dělat- užírat se kvůli tomu. Takový ty řeči, jako jsou např. „potkáš ještě spoustu lepších“, jsou sice ne vždy pravdivé, ale co víš- třeba se za 5–10 let potkáte znovu, a může vám to vyjít. Zkrátka si z toho holka nic nedělej, prostě se to nějak vyvrbí, a dám ti radu: neupni se na prvního, kterej se ti líbí, můžeš toho někdy litovat.

před 1238 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek