DoctorWho

„Toto video nelze přehrát“ android

Zdravím,
Mám takový problém, chtěl bych se přes mobil (HTC DesireX) koukat na mě oblíbené seriály, avšak když se ten seriál zapnu ,chvíli se načítá a poté to napíše „toto video nelze přehrát“ ,mohl by mi někdo pomoct?
Youtube mimochodem jde.
Doplňuji:
Asi jsem to špatně vysvětlil ,ty stránky mají své vlastní přehrávače ,takže se stahováním to nemá nic splečného.

Odpovědi
mojitek

stáhni si z „obchod play“ KM Player,ten přehraje všechno.

fandosaurus

Předpokládám , že to přehráváš na externích stránkách, jestli ano, tak pravděppodobně nemáš nainstalovaný Flash player

Alice.

A co je to za formát? Si vygoogli aplikaci na ten formát a pak si ji stáhni…
Doplňuji:
respektive ho sem napiš a my ti napíšeme postup, jak pokračovat ^_^

Alice.

fandosaurus:
příjde ti, že to co si napsal dává alespoň nezáporný smysl?