Avatar uživatele
johnykec

Totálně propadám z Fyziky a Dějepisu jsem na ZŠ 6.ročník připadá mi že ta moje škola mě velmi moc zatěžuje ta škola je v

Totálně propadám z Fyziky a Dějepisu jsem na ZŠ 6.ročník připadá mi že ta moje škola mě velmi moc zatěžuje ta škola je velmi těžká
Doplňuji:
xdddddddddddd­dddddddddddddddddddddddd­dddddddddddddddddddddddd­dddddddddddddddddddddddd­ddddddddddddddddddxxxxxx­xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4021 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Požádej ať tě přeřadí do speciální školy /dříve zvláštní /. Tam mají upravené osnovy a ne tak náročné. Druhou možností je více se učit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ve Tvém případě by bylo vhodné navštívit psychologa. Ten by měl přijít na to, kde se u Tebe děje chyba. Požádej rodiče, aby Ti se Tvým problémem pomohli. Jako nezletilý sám takové záležitosti řešit nemůžeš. Rodiče jsou Tvými odpovědnými zástupci, mělo by jim záležet na tom, aby ses zbytečně netrápil.
Doplňuji:
Jako doplnění to nemá chybu. Zřejmě jsi přestal mít problém se školou. No, to je opravdu úžasný projev názoru.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
Terka318

Dějepis se musíš našprtat, jiná možnost není…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

Dějepis se musíš našprtat, to se pochopit nedá. A fyzika? Zajdi za učitelem ať ti to vysvětlí, nebo prosurfuj net. Když ti nejde škola, tak si myslím, že ten net by ti mohl jít :P

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek