johnykec

Totálně propadám z Fyziky a Dějepisu jsem na ZŠ 6.ročník připadá mi že ta moje škola mě velmi moc zatěžuje ta škola je v

Totálně propadám z Fyziky a Dějepisu jsem na ZŠ 6.ročník připadá mi že ta moje škola mě velmi moc zatěžuje ta škola je velmi těžká
Doplňuji:
xdddddddddddd­dddddddddddddddddddddddd­dddddddddddddddddddddddd­dddddddddddddddddddddddd­ddddddddddddddddddxxxxxx­xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Nejlepší odpověď
Drap

Požádej ať tě přeřadí do speciální školy /dříve zvláštní /. Tam mají upravené osnovy a ne tak náročné. Druhou možností je více se učit.

Další odpovědi
anonym

Ve Tvém případě by bylo vhodné navštívit psychologa. Ten by měl přijít na to, kde se u Tebe děje chyba. Požádej rodiče, aby Ti se Tvým problémem pomohli. Jako nezletilý sám takové záležitosti řešit nemůžeš. Rodiče jsou Tvými odpovědnými zástupci, mělo by jim záležet na tom, aby ses zbytečně netrápil.
Doplňuji:
Jako doplnění to nemá chybu. Zřejmě jsi přestal mít problém se školou. No, to je opravdu úžasný projev názoru.

Terka318

Dějepis se musíš našprtat, jiná možnost není…

kamila44444

Dějepis se musíš našprtat, to se pochopit nedá. A fyzika? Zajdi za učitelem ať ti to vysvětlí, nebo prosurfuj net. Když ti nejde škola, tak si myslím, že ten net by ti mohl jít :P