Avatar uživatele
anonym

Total commander ano či ne?

Jaký je váš názor na tento program?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4918 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

mocný nástroj,ale měl by uživatel o něm dost vědět,mohl někdy(při neznalosti) více uškodit než posloužit,jinak vřele doporučuji

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jedná se o podstatně rychlejší způsob práce se soubory, dva panely totiž výrazně usnadňují nejobvyklejší operace nad dvěma složkami jako přesun, kopírování, porovnávání, navíc disponuje mnohem pokročilejšími možnostmi hromadného přejmenovávání a vyhledávání než výchozí správce souborů.

Místo Total Commander bych však doporučil spíš DOUBLE COMMANDER. Ne kvůli funkcím (ty jsou naprosto identické) ale kvůli licenci a multiplatformní dostupnosti. DOUBLE COMMANDER je zdarma za všech okolností a je dostupný mimo jiné i pro Linux a MacOS, takže původní Total Commander tím jednoznačně překonává.

Stáhnout se dá zde https://doublec­md.sourceforge­.io/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iq

Koho znám a používá ho,nemůže si ho vynachválit.Já jsem mu na chuť ale nepřišel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xVinc

použival jsem ho léta, byl jsem spokojený, teď jsem zkusil FreeComander a jsem nadšený. Zkuste jej, podle mě je o 50% leší než Tc.
Podle mě rozhodně používat tyto nebo podobné správce, průzkumník windows je šílenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fred

Rozhodne nic nezkazite, kdyz ho zkusite. Pouzivat klasickeho pruzkumnika, jaky je ve Windows, to je primo silene. Ale chce to nejakou dobu ho pouzivat, nez si udelate nazor, aby mu clovek „prisel na chut“. Precijen kdyz nejaky program umi hodne veci, prehlednost casto klesa. A pokud maji byt vsechny funkce rychle pristupne, klesa casto prehlednost i intuitivnost…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Radius

Používal jsem Total C. dost dlouho (byl jsem zvyklý kdysi na ty Norton, pak M602/FM602) ale u total mi vadilo to otravování s registrací atd. Teď používám FreeCommander a maximální spokojenost, neotravuje a je v češtině, nastavil jsem si, že ho spouštím Ctrl+Alt+F …to jde i večer, nemusím vidět na klávesnici, klávesa F má na sobě znamínko.
Jsem spokojen, zvykl jsem si na to.

před 2965 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek