Total commander ano či ne?

Jaký je váš názor na tento program?

Nejlepší odpověď
rynek878

mocný nástroj,ale měl by uživatel o něm dost vědět,mohl někdy(při neznalosti) více uškodit než posloužit,jinak vřele doporučuji

Další odpovědi
anonym

Jedná se o podstatně rychlejší způsob práce se soubory, dva panely totiž výrazně usnadňují nejobvyklejší operace nad dvěma složkami jako přesun, kopírování, porovnávání, navíc disponuje mnohem pokročilejšími možnostmi hromadného přejmenovávání a vyhledávání než výchozí správce souborů.

Místo Total Commander bych však doporučil spíš DOUBLE COMMANDER. Ne kvůli funkcím (ty jsou naprosto identické) ale kvůli licenci a multiplatformní dostupnosti. DOUBLE COMMANDER je zdarma za všech okolností a je dostupný mimo jiné i pro Linux a MacOS, takže původní Total Commander tím jednoznačně překonává.

Stáhnout se dá zde https://doublec­md.sourceforge­.io/

iq

Koho znám a používá ho,nemůže si ho vynachválit.Já jsem mu na chuť ale nepřišel.

xVinc

použival jsem ho léta, byl jsem spokojený, teď jsem zkusil FreeComander a jsem nadšený. Zkuste jej, podle mě je o 50% leší než Tc.
Podle mě rozhodně používat tyto nebo podobné správce, průzkumník windows je šílenost

Fred

Rozhodne nic nezkazite, kdyz ho zkusite. Pouzivat klasickeho pruzkumnika, jaky je ve Windows, to je primo silene. Ale chce to nejakou dobu ho pouzivat, nez si udelate nazor, aby mu clovek „prisel na chut“. Precijen kdyz nejaky program umi hodne veci, prehlednost casto klesa. A pokud maji byt vsechny funkce rychle pristupne, klesa casto prehlednost i intuitivnost…

Radius

Používal jsem Total C. dost dlouho (byl jsem zvyklý kdysi na ty Norton, pak M602/FM602) ale u total mi vadilo to otravování s registrací atd. Teď používám FreeCommander a maximální spokojenost, neotravuje a je v češtině, nastavil jsem si, že ho spouštím Ctrl+Alt+F …to jde i večer, nemusím vidět na klávesnici, klávesa F má na sobě znamínko.
Jsem spokojen, zvykl jsem si na to.