Hyperaktivní Veverka

Tornádo a blázen

Zajímalo by mě, co by se asi stalo, kdyby nějaký kaskadér s padákem na zádech, vpochodoval do ne moc velkého, ale ani se moc malého tornáda. Zabilo by ho to? Nebo, co by se s ním prostě stalo…

Nejlepší odpověď
ncls55

asi 5procent na přežití myslím že by se udusil

Další odpovědi
Fly

Vážně by moc záleželo o jaké tornádo by šlu. Silné by ho zabilo určitě, je ale dost možná, že by ho to otřískalo o pár zdí a pustilo. Doufám, že takových bláznů není mnoho a fakt vám radím, nezkoušejte to 🙂

ten který je

Pravděpodobně by skončil špatně protože tornádo je rotující vír a tam by padák byl k ničemu Hyperaktivní Veverko.

fortin

Kdyby tam on vpochodoval, tak by tam šel čekat na kamaráda který tam vpochodoval bez padáku.