Toluen, toluen!!!!

Jak to dělají ti co čichají jedový látky, ti sebevrazi to se jako někam zavřou do místnosti a jen to vdechujou?

Nejlepší odpověď
Luss

Tekave latky jsou agresivita sama, ktera uzivateli vypali mozek z hlavy, nez si staci uvedomit co dela. Kazda droga je svinstvo, ale tohle dela skutecne z lidi mentaly uz po kratke dobe uzivani… Jestli ji vdechuji v mistnosti nebo venku asi neni az tak podstatne. Vetsinou pouzivaji treba igelitovy pytlik, tak aby se jim dal obemknout nos a pusa a tudiz nic neunikalo mimo. Vim, ze otazka byla jen na techniku uzivani, ale nemuzu si pomoct, fujtajxl hnus hnus hnus! Stacilo mi to parkrat potkat nekde na ulici.

Další odpovědi
infant

Jo tyhle látky jsou vážně to největší svinstvo co člověk může brát. Zlatá marihuana.

Zdroj: infant.blog.cz

anonym

viděl sem to osobně fetovat jednoho na ulici.. ale ten se tim chtěl nejspíš jen sject.. do pytlíku si trochu nalil a pak si ho přiložil k obličeji.. Po chvilce nevěděl o světě..

jinak to můžou dělat tim pytlíkem přes přes dýchací otvory, namočenou rouškou, přímo z plechovek atd atd..

Michal

Používá se obyčejný igelitový pytlík.