dust8

Toleruje Bůh opilství pokud má člověk ten den více důvodů k oslavě?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… za prachy (odpustky) všechno …

Další odpovědi
Schluker

Zkus se ho zeptat, ale bacha! Jestli odpovi, tak je to spatny znameni!

aliendrone

Považuji to za prokázané, tedy alespoň u některých jedinců je tato tolerance zjevná. Jak bys jinak vysvětlil, že majitel Keplerových palíren a kvasíren, jediný člověk, který přežil pití Pangalaktického megacloumáku se už dávno nesmaží v PEKLE? ;) :D :D

Kelt

Bůh stvořil člověka se všemi jeho schopnostmi a tedy se opít, nebo se neopít. Obojí prakticky oslavuje toho Boha. To, že opilý člověk spadne ze skály, je chyba člověka, ne Boha a není to trest.

Vojta24

Bohovi (ani nevíme co to přesně je, takže ani nezkoumáme zda to vůbec existuje) je to s největší pravděpodobností naprosto putna co dělá jeden nicotný člověk. Proč by ho to mělo vůbec zajímat ?